Ücretsiz Canlı Borsa Nereden İzlenir?

Ücretsiz Canlı Borsa Nereden İzlenir?

Merhabalar borsayı canlı izlemeniz için bazı programlar var. Genellikle tüm aracı kurumlar canlı olarak borsa izleme fırsatı veriyor. burada dikkat edilmesi gereken konu, borsayı canlı izlemek midir yoksa borsayı anlık canlı izlememek midir?

Eğer siz borsayı canlı izlemek isterseniz canlı borsa izleme programlarını sıralayalım Bu arada aklıma gelenleri yazacağım sizin bildiğiniz canlı borsa izleme proğramı varsa yorum bölümüne yazın ekleme yapayım

Not: Benim Kullandığım 15 DK Gecikmeli Canlı Borsa Borsa Uygulaması ZİRAAT TRADER‘dır Bu uygulamayı cep telefonunuza indirin sizden kullanıcı adı ve şifre isteyecektir altta 15 dk gecikmeli yazısını göreceksiniz kullanıcı adı ve şifre girmeden 15 dk gecikmeli canlı borsa takibi yapabilirsiniz ımkb canlı borsa izlemek isteyenler için çok güzel bir uygulamadır. Diğer IMKB Canlı izleme siteleri buyurun. 

Bu arada Investing ve Foreks.com uygulama olarak canlı borsa gösteriyor diye biliyorum. Bu sitelerin mobil uygulamalarından borsayı canlı izleyebilirsiniz.

Ücretsiz Anlık Borsa

Ücretsiz canlı anlık borsa izlemek isterseniz aracı kurumunuza yada bazı şirketlere ödeme yapmak zorundasınız. 1 Eylül 2014’te Borsa İstanbul borsayı anlık canlı yayınlamak isteyen kurumlara ücret tarifesi uygulamaya başladı dolayısıyla artık canlı anlık borsa izlemek ücretli hale geldi.ama bazı aracı kurumlar sizden müşteri olursanız ücret almıyor yada çok az bir ücret alıyor. Ücretsiz anlık borsa izlemek diye bir kavram maalesef bu şekilde olmaktadır. Başka yollardan izlemek mümkün olabilir ama bu kanunsuz olacaktır bu şekilde yayın yapan bir kurum maalesef bilmiyorum.

Anlık Borsa Ücretlerini öğrenmek için TIKLAYIN ( Aracı Kurumlara Göre Değişiklik Gösterebilir)

Herkese bol kazançlar dilerim hoşçakalın

Bu arada beni Twitter’dan @uzunvadecim adresinden takip edebilirsiniz

 

 

admin hakkında 410 makale
admin

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*