Türk hava yolları ve doco analizi

  Gedik yatırım analizi 24.10.2018

TÜRK HAVA YOLLARI / THYAO, DOCO 23.10.2018 17:30:58 Şirket, Do&Co Aktiengesellschaft ile ortak kuruluşu olan THY DO&CO İkram Hizmetleri üzerinden mevcut işbirliğinin gerekli iç onaylar ve düzenleyici otoritelerin onaylarına tabi olmak üzere 15 yıl süre ile uzatılması konusunda mutabakat sağlamıştır. (THYAO için NÖTR- – DOCO için SINIRLI POZİTİF)

Şeker yatırım analizi 24.10.2018

  Türk Hava Yolları (THYAO), Do&Co Aktiengesellschaft ile ortak kuruluşu olan THY DO&CO İkram Hizmetleri A.Ş. üzerinden mevcut işbirliğinin gerekli iç onaylar ve düzenleyici otoritelerin onaylarına tabi olmak üzere 15 yıl süre ile uzatılması konusunda mutabakat sağlamıştır.”

Halk yatırım analizi 24.10.2018

Türk Hava Yolları (THYAO, Nötr): Şirket, Do&CoAktiengesellschaft ile ortak kuruluşu olan THY DO&CO İkramHizmetleri üzerinden mevcut işbirliğinin gerekli iç onaylar vedüzenleyici otoritelerin onaylarına tabi olmak üzere 15 yıl süreile uzatılması konusunda mutabakat sağlandığını açıkladı.DOCO için pozitif.

Burada yer alan bilgiler yatırım tavsiyesi niteliğinde değidir aracı kurumların analizleridir yatırım yaparken aracı kurumunuz yasa yatırım danışmanınızla irtibata geçiniz bol kazaçlar

admin hakkında 410 makale
admin

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*