En İyi Hisse Senedi

PARASESİ

Merhabalar en iyi hisse senedi hangisidir? En fazla hangi hisse senedi kazandırır dediğinizi duyar gibiyim. Hepimiz güzel bir yatırım yapıp ilerde güzel kazançlar elde etmeyi isteriz. Bu işi iyi yapanlar bu gün güzel paralar kazandılar. Borsanın ana kuralı sabırdır. En iyi hisse senedini ararken boşlukta kaybolmadan güzel bir yatırım için geleceğe umut olması adına bu yazıyı yazıyorum. Ben Anadolu’nun küçük bir şehrinde büyüdüm profesyonel yazı yazamayabilirim hatam varsa affola.

En İyi Hisseler

Bu konuda gelecekte ne olur bilmiyorum ama geçmişte en fazla kazandıran hisse senetlerinin bazılarını sizlerle paylaşabilirim. Genelde yatırımcının sıkı takibinde olduğu ASELSAN Uzun yıllar güzel kazandırmış bir hissedir. Bunun yanında EGEEN Aynı şekilde çok güzel kazandırmıştır. Borsaya biraz hakimseniz şu hisse de çok gitti diyebilirsiniz. Benim aklıma gelen 2 hisseyi yazıyorum konu uzamasın diye hisseleri fazlalaştırmıyorum.

ASELSAN

Aselsan uzun yıllar çok güzel kazandırmış ülkemizin en başarılı en iyi şirketlerinden biri oldu.Yatırımcı dostu bir şirket diyebiliriz.Tabi bunları geçmiş verilere bakarak söylüyorum gelecekte nasıl olur bilmiyorum yatırım tavsiyesi vermiyorum en güzel şirletleri inceliyorum.

Aselsan’ın 10 Yıllık Kazancını Görmek İsterseniz TIKLAYIN

EGE ENDÜSTRİ

Ege Endüstri çok güzel getirisi olan nadir şirketlerdendir.Geçmişte yatırımcısına güzel kazandırmış düzenlikar payı dağıtmışıtır. Geçmişte güzel kazandırmış olması gelecekte çok güzel kazandırır anlamı taşımaz belki daha kötü olur Aselsan’da belirttiğim gibi yatırım tavsiyesi vermiyorum geçmiş verilere bakarak değerlendiriyorum.

Egeen 10 Yıllık Kazancını Görmek İsterseniz TIKLAYIN

Aldığım Hisseleri Görmek İçin TIKLAYIN

Burada yer alan bilgiler yatırım tavsiyesi değildir geçmiş verilere göre bilgi vermek amacıyla yazılmıştır 2 şirkette en iyi şirketlerdendir gelecekte nasıl olur bilmiyorum. Sitemde yatırım tavsiyesi,hisse önerisi yapmıyorum.

 

admin hakkında 410 makale
admin

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*