Aracı Kurumların Canlı Borsa Ücretleri ve Ücretsiz Canlı Borsa Veren Aracı Kurumlar

Aracı Kurumların Canlı Borsa Ücretleri ve Ücretsiz Canlı Borsa Veren Aracı Kurumlar

Daha önceki yazımda IMKB canlı borsa ücretlerini paylaşmıştım. Bazı aracı kurumlar bu hizmeti ücretsiz sağlıyor bazıları belli bir komisyon tutarından sonra ücret alıyor. Canlı borsa nereden izlenir ve canlı borsa fiyatları nedir aracı kurumları arayarak öğrenmeye çalıştım. Canlı borsa izlemek için aracı kurumların verdiği bilgiler dahilinde bazı kampanyalar ve ücretlendirmeler.

Bazı aracı kurumların müşteri hizmetleri gerçekten çok hızlı ve kibar ama bir kaç tanesi çok kaba soru soruyorum cevap vermeye tenezzül etmiyor. Konuyu dağıtmadan canlı borsa ücretlerine geçelim.

Gedik Yatırım Canlı Borsa Ücretlendirmesi Ve Kampanyası

Gedik yatırımdan Serpil hanımla görüştüm ondan aldığım bilgiler doğrultusunda Gedik Yatırım canlı borsa izlemek için gerekenler (Serpil Hanım dahili no:1256 kendileri paylaşmamda sakınca olmadığını iletti)

  • Yeni müşterilere1 yıl canlı borsa ücretsiz
  • 1 yıldan sonra aylık 20 TL komisyon ödeyen kişiye ücretsiz. Yani alım satım için verdiğiniz komisyon 20 TL’yi geçerse ücretsiz olarak canlı borsa izleyebilirsiniz
  • Eğer ben alım satım yapmıyorum 20 TL Komisyon ödemem yok derseniz 15 TL. Eğer satın alma işlemini gedik trader üzerinden yaparsanız 9.99 TL

Ahlatçı Yatırım Canlı Borsa Ücretlendirmesi Ve Kampanyası

Ahlatçı yatırımı aradım orada görüştüğüm kişi beni çok sıcak karşıladı. Güzel bir şekilde bilgilendirdi.Eğer Ahlatçı Yatırım’dan canlı borsa izlemek isterseniz.

  • Ahlatçı Yatırım Canlı borsa ücreti 26 TL
  • 75 TL Komisyon ödemesi yapan müşterilere canlı borsa ücretsiz

Ziraat Yatırım Canlı Borsa Ücretlendirmesi Ve Kampanyası

Kendim Ziraat Yatırım kullanıyorum ama müşteri hizmetlerini hiç beğenmiyorum. Sanırım alıştığım için buradayım. Ziraat Yatırım canlı borsa ücretleri şu şekilde

  • Google Play Store yada App Store üzerinden ZBORSA Uygulamasını indirirseniz 10 Adet hisseyi ücretiz canlı olarak izleyebilirsiniz Ziraat Yatırım müşterisi olmanız yeterli.
  • Google Play Store yada App Store üzerinden Ziraat Trader uygulamasını indirirseniz aylık 4.5TL karşılığında canlı borsa izleyebilirsiniz.
  • Aylık 50 TL İşlem komisyonu ödeyen müşterilere ücretsiz

Garanti Yatırım Canlı Borsa Ücretlendirmesi Ve Kampanyası

Garanti Yatırım’ı aradığımda verdikleri bilgi bu şekilde

  • Garanti yatırımdan canlı borsa izlemek isterseniz E-trader uygulaması üzerinden aylık 10 TL ödeme yapmanız yeterli

Ak Yatırım Canlı Borsa Ücretlendirmesi Ve Kampanyası

Ak yatırımdan aldığım bilgiler doğrultusunda Akbank internet şubesinden yatırım bölümüne giriş yapıyorsunuz ardından düzey 1 paketine ulaşıp satın al butonuna tıklıyorsunuz. Satın almak istediğiniz paketin tutarı 00.00 yazacaktır yani ücreti 0 TL Ardından Akbank Yatırımcım uygulaması üzerinden hesap bilgilerinizi girerek canlı borsayı ücretsiz izleyebiliyorsunuz.

İş Yatırım Canlı Borsa Ücretlendirmesi Ve Kampanyası

İş Yatırım ile görüşmemde biraz şaşırdım çünkü hesap açmak için en az 50.000 TL istiyor 🙂 Bu konuda fazla yazmak istemiyorum aslıda. İş yatırımdan 50.000 TL Yatırım yaparak hesap açmanız dahilinde 300 TL komisyon ödemesi yaparsanız anlık canlı borsa ücretisiz.

Bu arada aracı kurumlardan hesap açmanız gerekiyor.Hesabı olmayanlara bildiğim kadarıyla anlık borsa hizmeti verilmiyor. Komisyon ödemeleri aylıktır.

admin hakkında 410 makale
admin

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*