Anlık Canlı Borsa İzleme Ücretleri Ne Kadar?

Anlık Canlı Borsa İzleme Ücretleri Ne Kadar?

Merhabalar 1.Eylül.2014 Tarihinde Borsa İstanbul’un Aracı kurumlara getirdiği kural gereği anlık borsa izlemek ücretli olmuştu. Peki anlık canlı borsa izleme ücretleri ne kadar? Canlı borsa izlemenin fiyatları kurumlara göre değişiklik gösteriyor. Bazı aracı kurumlar müşterilerine canlı borsa izlemeyi ücretsiz veriyor. Bazıları ise düşük fiyattan canlı borsa izletiyor indirim yapıyor. Güncel olarak anlık borsa takibinin ne kadar olduğuna bakalım

Not: Ücret Ödemeden 15 dk Gecikmeli Borsa İzleme Siteleri ve Programlarını Öğrenmek İçin TIKLAYIN

BİST Pay Düzey 1

8.00 TL (mobil paket ücretsiz olarak verilmektedir.) AYLIK

Borsa İstanbul’da işlem gören paylara ilişkin tanımlayıcı bilgiler, son işlem fiyatı, en iyi alış/satış fiyatları ve diğer fiyat bilgileri, Borsa İstanbul Haberleri, KAP Verileri ile gün sonu verilerini kapsar.

BİST Pay Düzey 1+

AYLIK 40.00 TL

Düzey 1 verilerine ilave olarak Borsa İstanbul’da işlem gören paylara ilişkin olarak en iyi fiyat seviyesinde bekleyen alış ve satış emirlerinin miktar bilgisi, gerçekleşen işlemlere ait miktar ve diğer bilgileri kapsar.

BİST Pay Düzey 2

AYLIK 100.00 TL

Düzey 1+ verilerine ilave olarak Borsa İstanbul’da işlem gören paylara ilişkin olarak en iyi 10 fiyat seviyesinde bekleyen alış ve satış emirlerinin fiyat ve miktar bilgileri, iptal edilen emirlere ilişkin hacim bilgileri ile diğer istatistiki bilgileri kapsar.

Pay İşlem Eşanlı Verileri

AYLIK 20.00 TL

Borsa İstanbul Pay Piyasasında işlem gören sermaye piyasası araçlarından Borsa İstanbul tarafından seçilmiş olanlar üzerine gerçekleşen her bir işlemin işlem tarafı(üye) bilgisi de dahil olmak üzere işlemlere ait eşanlı detay bilgileri kapsar.

Pay İşlem Gün Sonu Verileri

AYLIK 15.00 TL

Borsa İstanbul Pay Piyasasında gerçekleşen her bir işlemin işlem tarafı bilgisi de dahil olmak üzere işlemlere ait detay bilgilerini kapsar.

BİST Pay Düzey 2

AYLIK 8.00 TL

Borsa İstanbul’da işlem gören Borçlanma Araçlarına ilişkin tanımlayıcı bilgiler, son işlem fiyatı/oranı, en iyi alış/satış fiyatları ve diğer fiyat/oran bilgileri, Borsa İstanbul Haberleri, KAP Verileri ile gün sonu verilerini kapsar.

Borçlanma Araçları 1+

AYLIK 40.00 TL

Düzey 1 verilerine ilave olarak Borsa İstanbul’da işlem gören Borçlanma Araçlarına ilişkin olarak en iyi fiyat seviyesinde bekleyen alış ve satış emirlerinin miktar bilgisi, gerçekleşen işlemlere ait miktar ve diğer bilgilerini kapsar.

BİST VİOP Düzey 1

AYLIK 8.00 TL

Borsa İstanbul’da işlem gören vadeli işlem ve opsiyon sözleşmelerine ilişkin tanımlayıcı bilgiler, son işlem fiyatı/oranı, en iyi alış/satış fiyatları ve diğer fiyat/oran bilgileri, Borsa İstanbul Haberleri, KAP Verileri ile gün sonu verileri kapsar.

BİST VİOP 1+

AYLIK 40.00 TL

Düzey 1 verilerine ilave olarak Borsa İstanbul’da işlem gören vadeli işlen ve opsiyon sözleşmelerine ilişkin olarak en iyi fiyat seviyesinde bekleyen alış ve satış emirlerinin miktar bilgisi, gerçekleşen işlemlere ait miktar ve diğer bilgilerini kapsar.

VİOP İşlem Tarafı Gün Sonu

AYLIK 15.00 TL

Borsa İstanbul Vadeli İşlem ve Opsiyon Piyasasında (VİOP) gerçekleşen işlemlerin üye ve sözleşme bazında gün sonu net alım-satım miktarı bilgilerini kapsar.

Bu arada beni Twitter’dan @uzunvadecim adresinden takip edebilirsiniz

admin hakkında 410 makale
admin

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*